Min Lions Medlemssenter Støtt oss Engasjer deg Vårt arbeid LRF 2020 Nettbutikk

Kontakt oss

Forsiden > Engasjer deg > Kontakt oss

Her finner du kontaktinformasjon til Lions Norge lokalt, regionalt (distrikt) og nasjonalt. Både frivillige og ansatte. 

Lokalt

Frivillige ledere i Lions kan kontaktes på flere nivåer. Gå til distrikt eller klubb for å finne kontakt lokalt.

Vil du vil bli medlem i Lions kan du  registrere din interesse her så tar vi kontakt med deg. 

Tillitsvalgte Lions Norge

Her finner du oversikt over tillitsvalgte i Lions Norge 2020-2021

Administrasjon Lions Norge

Haster det? Ring vår beredskapstelefon 901 65 787.

For annen varsling, send e-post til varsling@lions.no.

Post- og besøkadresse: Lions Clubs International MD 104 Norge. Ensjøveien 18, 0661 Oslo.

Sentralbord: 23 24 46 30.

E-post: post@lions.no.

Org.nr. 971 437 391.

Åpningstider for Lionskontoret i Ensjøveien 18, Oslo

De fleste av de  ansatte i Lions Norge har hjemmekontor nå pga korona-pandemien. Ring oss på forhånd hvis du trenger noe på selve kontoret.

Kontaktpersoner

Generalsekretær Hroar Thorsen.

Mobil: 901 65 787. E-post:  hroar.thorsen@lions.no.

Kommunikasjon/Redaktør. Vibeke Aasland

Mobil: 922 48 828. E-post: vibeke.aasland@lions.no.

Økonomi/regnskap:

Ann-Christin Tangen: Mobil: 941 46 235. E-post: ann-christin.tangen@lions.no 

Otto Brødholt. Mobil: 951 13 828. E-post:  otto.brodholt@lions.no.

Lions Aid Norway (utland): Seniorrådgiver Otto Brødholt.

Mobil: 951 13 828. E-post:  otto.brodholt@lions.no.

Medlemsservice (frivillig): Trond Dynna.

Mobil: 920 54 909. E-post: trond.dynna@lions.no.

Medlemsregister (frivillig). Borgar Aasterud.

Mobil: 913 85 909. E-post:  borgar.aasterud@gmail.com.

Kontaktpersoner stiftelser

Mitt Valg: Daglig leder, Annica Linden Øygard.

Mobil: 954 95 003. E-post: leder@mittvalg.no.

Lions førerhundskole og mobilitetsenter. Daglig leder, Johan Wahl.

Mobil: 901 28 819 E-post:  post@lionsforerhundskole.no.

Internasjonalt hovedkontor

Lions Clubs International, 300W 22nd Street, Oak Brook, Illinois 60523-8842, USA.

Kontaktperson: Frida Wahlgren.

E-post: frida.wahlgren@lionsclubs.org (du kan skrive på norsk!).

----------------------------------

Du kan også fylle ut skjemaet nedenfor så tar vi kontakt med deg!

Ditt navn

Din e-postadresse

Postnummer og sted

Emne

Melding